İstekleriniz ve Görüşleriniz

istek ve düşüncelerSizlerden gelen geri bildirimleri, soruları ve istekleri de göz önüne alarak sizlere daha çok yardımcı olmak için planlama yapıyoruz ve değişiklikleri aşama aşama hayata geçiriyoruz. Örneğin anketlere katılımları ve onay süreçlerini daha anlaşılır hale getirmek için izlenmesi eğlenceli videolar hazırladık. Ödemelerinizi taahhütümüz 10 iş günü (2 hafta) olmasına rağmen ortalama 2-3 iş gününde yapıyoruz.

Sizlere daha çok kolaylık sağlamak için görüşlerinizi almak istiyoruz. Site hakkındaki istek ve dileklerinizi bu yazının altında yorum yaparak paylaşırsanız seviniriz.

İstekleriniz ve Görüşleriniz” için 3 yorum

    1. Çeşitli lokasyonlarda aktivitelerle yaptığımız bir çalışmaydı. Ancak bu lokasyonlarda promosyon kodunu alabilirdiniz.

  1. Benderimki kaliteli bir anket sitesi. Ancak araştırma yelpazesi biraz dar diye düşünüyorum. Sürekli aynı tip anketler geliyor. Diğer anket siteleriyle karşılaştırdığımda gelen anketler bazı konuları hiç ele almıyor. Sigortacılıkdan otomotive, hazır giyim marka araştırmalarından tutun da market tercihlerimize kadar pek çok konuda anket araştırması yapan pek çok anket sitesi mevcut.Benderimki’nin bu konuda kendini biraz daha geliştirmesini ve tüm üyelerinizin yüzünü güldürmesini tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir