Neden Anket Gelmiyor?

Yılın bazı dönemleri sizlere ulaşan anket sayısında artış olurken, aynı şekilde ve oranda sayılarda azalış gerçekleşiyor. Bunun sebebi araştırmasını yürüttüğümüz markaların anket sayılarından kaynaklanıyor. Markalardan alınan geri dönüşler ve anketlerde aranan belli kriterler size ulaşan anket sayılarını etkiliyor. Dolayısıyla hesabınızda kayıtlı olan bilgilerinizin güncel ve eksiksiz olması gerekmektedir.

Eğer bilgileriniz tam ve eksiksiz ise anket alamanızın sebebi dönem içerisinde elimizde bulunan anketlerin az olmasından ve olan anketlerin de sizin bilgilerinize uygun olmamasından kaynaklanıyor. Bu durumda gelecek olan anlık yeni anketleri kaçırmamak adına, uygulamada/sitede sık sık katılabileceğiniz anketleri kontrol edebilir, e-postasınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bu şekilde sık kontrol sağladığınız takdirde, sitemizde aktif olarak yer aldığınız için gelecek anketlere katılım olasılığınız artmaktadır.

Sonuçta; bilgileriniz tam ve güncel ise, sitede/uygulamada sık sık aktif oluyorsanız anket gelmemesi için herhangi bir teknik sorun bulunmamaktadır. Eğer teknik bir sorundan kaynaklandığını düşünüyorsanız lütfen sitemiz içerisinde bulunan iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir