Şans Oyunları ve Biz Araştırmamız


Herkesin içinden “Ya çıkarsa!” diye geçirerek oynadığı olmuştur. Çoğunlukla bir karşılık alınamayan ama yinede oynamaya devam edilen Şans Oyunları bu yazımızdaki araştırma konumuz. Türkiye’nin bu konuya ilgisi oldukça büyük. Geçmişte üyelerimizle yaptığımız araştırmada şans oyunlarıyla ilgili neler düşünülüyormuş, en çok hangi şans oyunu ilgi görüyormuş ve daha fazlasını aşağıdaki grafikte bulabilirsin. Peki sence kaybedenler neden oynamaya devam ediyor? Yazıyı okuyup paylaşımın altına yorumlarını yapabilirsin.

Türkiye’de, şans oyunlarının hayatımızdaki yerine ilişkin 2012 yılında yaptığımız araştırmanın sonuçlarını infografik olarak paylaşıyoruz.

Şans oyunlarının hayatımızdaki yerine ilişkin Mart 2012’de, Türkiye genelinde 2000 kişinin katılımı ile yaptığımız araştırmanın sonuçlarını infografik olarak aşağıda görebilirsin.

 

 


Sen de Ben derim ki… platformuna üye olabilir ve bunun gibi daha birçok kamuoyu araştırmasına katılabilirsin. Üye olmak için hemen tıkla.

 

Bu sayfadaki içeriğin tüm hakları www.benderimki.com sitesine aittir. Burada sağlanan bilgilerin doğrudan veya dolaylı, herhangi bir şekilde kullanılması durumunda referans gösterilmesi zorunludur.

Bizi daha yakından takip etmek için:

   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir