Anket Cevaplarının Gizliliği

Üyelerimizden aldığımız geri bildirimler üzerine bir konuya açıklık getirmek istiyoruz. Bilgilerin siber güvenlik ve kamuoyu araştırması standartlarındaki en ileri kriterler çerçevesinde korunur ve kimseyle paylaşılmaz.

Bunu nasıl mı yapıyoruz?

Öncelikle işlem sürecimiz şöyle başlıyor. Ankete vermiş olduğun cevapları biz göremeyiz. Araştırmasını yaptığımız şirketler ankete vermiş olduğun cevapları görür. Ancak müşterilerimiz de kim olduğunu bilemez.

Ayrıca farklı bir anket uygulaması olması durumunda anket başında verdiğimiz ek açıklamaları dikkatle okuyarak o anki anket katılımı hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsin. Bunları uygulayarak üyelerimizin anketlere gönül rahatlığıyla katılabilmesi için anket katılımlarını anonim olarak sağlıyoruz.

Anket katılımları anonim olmasına rağmen kişisel bilgilerini neden mi istiyoruz?

Çünkü hesabındaki bilgilerin;

  • Ankete katılacak kişileri doğru belirlemek,
  • Ankete davet etmek ve
  • Anketlere katılarak kazandığın kazançların tarafına aktarılması

için kullanılır.

 

İkinci olarak; araştırmalarını yürüttüğümüz şirketler için anket sonuçlarının kalitesinin yüksek olması kritik önem taşımaktadır. Zaman içerisinde edindiğimiz tecrübeler, kimliği doğrulanmış kişilerle yaptığımız araştırmalarda aldığımız sonuçların daha iyi olduğunu gösterdi. Ancak bu şekilde gerçek bir kullanıcı ve tek bir hesabın olduğunu garanti edebiliyoruz. Araştırmaya bir kişinin birden fazla katılmasını da bu şekilde önlemeye çalışıyoruz.

Üyelerimiz için hassas şekilde davranarak anket cevaplarının gizliliği açısından güvenlik önlemlerini en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz. Bu nedenle benderimki.com ‘da rahatça anketleri cevaplamaya devam edebilirsin.

Bizi takipte kalın ve anketlere katılarak kazanmaya devam edin 🙂

Bu sayfadaki içeriğin tüm hakları www.benderimki.com sitesine aittir. Burada sağlanan bilgilerin doğrudan veya dolaylı, herhangi bir şekilde kullanılması durumunda referans gösterilmesi zorunludur. Bizi daha yakından takip etmek için:

Anket Cevaplarının Gizliliği” için bir yorum

  1. Ormanlarimiz bizim ailemiz onlara sahip çıkmalıyız onlar olmassa bizde olmayiz tum kardeslik icin hepimiz birlik olalim ve ailemize sahip cikalim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir