Neden Anket Gelmiyor?

Yılın bazı dönemleri sizlere ulaşan anket sayısında artış olurken, aynı şekilde ve oranda sayılarda azalış gerçekleşiyor. Bunun sebebi araştırmasını yürüttüğümüz markaların anket sayılarından kaynaklanıyor. Markalardan alınan geri dönüşler ve anketlerde aranan belli kriterler size ulaşan anket sayılarını etkiliyor. Dolayısıyla hesabınızda kayıtlı olan bilgilerinizin güncel ve eksiksiz olması gerekmektedir.

Eğer bilgileriniz tam ve eksiksiz ise anket alamanızın sebebi dönem içerisinde elimizde bulunan anketlerin az olmasından ve olan anketlerin de sizin bilgilerinize uygun olmamasından kaynaklanıyor. Bu durumda gelecek olan anlık yeni anketleri kaçırmamak adına, uygulamada/sitede sık sık katılabileceğiniz anketleri kontrol edebilir, e-postasınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bu şekilde sık kontrol sağladığınız takdirde, sitemizde aktif olarak yer aldığınız için gelecek anketlere katılım olasılığınız artmaktadır.

Sonuçta; bilgileriniz tam ve güncel ise, sitede/uygulamada sık sık aktif oluyorsanız anket gelir. Anket geldiğinde bildirimlerin size ulaşabilmesi için bildirim ayarlarınızın açık olduğundan emin olmalısınız. Yardıma ihtiyacınız olduğunda iletişim formunu kullanarak her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Anket Gelmiyor?” için 11 yorum

  1. Merhaba Sertaç, sitemizin iletişim formundan bize yazman durumunda hesabını inceleyip sana daha iyi yardımcı olabiliriz.

  1. Genelde anketlerin onay aşaması, son katılım tarihinden itibaren 10 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Fakat bazı durumlarda yapılması gereken farklı değerlendirmelerden ötürü bu süre uzayabilmektedir. Onay aşaması tamamlandığında otomatik olarak tarafına bilgilendirme yapılmaktadır.

   Ankete katıldığın zaman değil, anketin son katılım tarihinden itibaren anket onayları başlar. Bazı anketlerimiz ay boyunca açık kalması gerektiği için onay süreci de uzun olmaktadır.

   Anketinin onay süreci tamamlandığında otomatik olarak bilgilendirme mesajı alırsın.

   Detaylı bilgi için aşağıda linkini paylaştığımız blog yazımızı okuyarak bilgi edinebilirsin:
   http://blog.benderimki.com/index.php/2018/08/07/ankete-katildim-ne-zaman-odememi-alacagim/

 1. Merhaba, 6senedir bu siteden sürekli geliyordu anketler , ancak son 2aydir gelmiyor. Önemli bir durum mu acaba

  1. Sevgili Emel, Anketler profil bilgilerine göre gönderilir. Bu şekilde sadece seninle ilgili anketlerin gönderilmesini sağlıyoruz. Bilgilerine uygun anket olduğunda gönderimler otomatik olarak yapılmaktadır. Ayrıca sitemizdeki anket yoğunluğu dönemsel olarak değişebilmektedir. Siz değerli üyelerimizin daha fazla ankete katılmaları için çalışmalarımız devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir