Bildirimler ve Bildirim Ayarları

Tekrar merhaba sevgili Ben derim ki ailesi… 🙂

Bu yazımızda bildirimler ve bildirim ayarları ile ilgili bilgi vereceğiz.

Sitemize üye olduğunda, anketlere katılmak istediğini belirtmiş olursun. Üye olurken kabul ettiğin sözleşme içerisinde bununla ilgili bilgilendirmeler mevcuttur. Anketlere katılım zorunlu değildir.

Hesabına giriş yaptıktan sonra “İletişim Ayarlarım” kısmından eposta, SMS ve Facebook bildirim ayarlarını dilediğin gibi güncelleyebilirsin. Fakat ufak bir hatırlatma yapmakta fayda var. Eğer bildirim ayarlarını ‘Bildirim istemiyorum’ veya ‘Sadece yenilikler’ olarak güncellersen anketlere katılamayabilirsin. Çünkü anketlerimiz başladıktan kısa bir süre sonra, yoğun ilgiden dolayı katılım sayısına hemen ulaşabilmektedir. Katılabileceğin anketlerden haberdar olmak istiyorsan bildirim ayarlarının hepsini ‘Tüm bildirimler’ olarak güncellemeni tavsiye ederiz.

Bunların yanı sıra eposta servis sağlayıcılarının uygulamakta olduğu filtreleme yanlışlıkları nedeniyle epostalarımız Spam/Gereksiz/Junk klasörüne gidebilmektedir. Bizden gelen epostaları sorunsuz alabilmek için eposta adresimizi, adres defterine kaydetmeni tavsiye ederiz. ([email protected]) Epostanın ulaşmasıyla ilgili herhangi bir sorun yaşamadığından emin olmak için haftada bir siteye giriş yaparak katılabileceğin anketleri kontrol etmen de faydalı olur.

Ayrıca Facebook kullanıyorsan Facebook uygulamamızdan anketleri takip edebilirsin. Bunun için öncelikle siteye giriş yaparak Facebook hesabını, üyelik hesabınla eşleştirmen gerekmektedir. Bu işlemi ‘Sosyal Hesaplarım‘ sayfasından yapabilirsin. Facebook hesabını bağladığında bildirimlerin Facebook üzerinden sana ulaşacaktır.

Yine anketleri daha hızlı takip etmek için Google Play’den veya AppStore’dan uygulamamızı yükleyebilirsin. Böylece katılabileceğin anketler olduğunda anlık bildirim alabilir ve mobil uygulamamızdan hemen anketlere katılabilirsin. Kullanıcı adını ve şifreni tekrar tekrar girmeye gerek kalmadan hesabınla ilgili tüm işlemleri yapabilirsin.

Uygulamalarımız

             

Bizi daha yakından takip etmek için:

Bildirimler ve Bildirim Ayarları” için 4 yorum

  1. 3.5 aydir üyeyim. Her gün bakiyorum. Anket gelmiyor.nerede hata yapiyorum. Yardim lütfen

    1. Sevgili Ebru, Anketlere katılacak kişiler belirlenirken eğitim durumundan aile bilgilerine, yaşadığı şehirden yaş ve cinsiyetine kadar birçok farklı kriterler doğrultusunda değerlendirilir. Her anketin kriterleri farklı olmaktadır. Bilgilerinize uygun anket olduğunda gönderimler otomatik olarak yapılmaktadır. Ayrıca sitemizdeki anket yoğunluğu dönemsel olarak değişebilmektedir. Siz değerli üyelerimizin daha fazla ankete katılmaları için çalışmalarımız devam etmektedir. Bu yüzden profilinizi düzenli olarak kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir