Video Yarışması

Sevgili Ben derim ki… ailesinin üyeleri;

Bugüne kadar bizi hep desteklediniz, yanımızda oldunuz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz. Aramızdaki bağın ne kadar kuvvetli olduğunu ve benderimki.com’un neden Türkiye’nin en çok sevilen pazar araştırması platformu olduğunu herkese duyurmanın vakti geldi.

“Ben derim ki…” denince aklına gelenleri istersen tek bir cümle ile istersen binlerce cümle ile anlatan videonu göndererek yarışmaya katılabilirsin. Videosunu gönderen tüm üyelerimiz kazanıyor!

Bu zamana kadar bizimle yaşadığın deneyimler nasıldı? benderimki.com dediğimizde aklına gelenler neler? Kalbinden nasıl geliyorsa dilinden cümleler öyle dökülsün. Videonu bize ilettiğinde yarışmaya katılmış ve yarışma kurallarını kabul etmiş olursun. Hadi, sen de Ben derim ki…’yi bir cümlede anlat.

Lütfen aşağıda bulunan “Katılım Şartları ve Kuralları” başlığını okuyunuz. Sorularınız olursa bize her zaman nerede ulaşabileceğinizi biliyorsunuz. Sadece bir tık ötenizdeyiz!

 

ÖDÜLLER

Katılım şartları ve kuralları dahilinde iletilen her video için hesabınıza 100,00 Akçe bonus eklenecektir. Her üye ileteceği bir video için ödül alır. Ben derim ki… ekibinin değerlendirmesi sonucunda ilk 3’e giren videolara aşağıdaki ödüller verilecektir:

 • Birinci olan üyeye: 5000 Akçe
 • İkinci olan üyeye: 2500 Akçe
 • Üçüncü olan üyeye: 1500 Akçe
 • Diğer herkes: 100 Akçe

KATILIM ŞARTLARI VE KURALLARI

• Yarışmaya yalnızca benderimki.com üyesi olanlar katılabilir.
Yarışmaya katılımlar 20.5.2019 – 27.5.2019 tarihleri arasında olacaktır. 27.5.2019 Pazartesi akşam 17:00’den sonra iletilen videolar yarışmaya dahil edilmeyecektir.
Yarışma sonucu kazananlar 30.5.2019 tarihinde 23:59’a kadar açıklanacaktır. 
Yarışma sonucu tüm kazançlar 31.5.2019 tarihinde 23:59’a kadar dağıtılacaktır.
• Yarışma için hazırlanan videonun içeriği özgün olmalıdır.
• Yarışma için hazırlanan videonun uzunluğu en az 5 saniye olmalıdır.
• Katılımcılar yarışma için hazırladıkları videoyu Ben derim ki… Facebook sayfasına mesaj göndererek yarışmaya katılabilirler. Dileyen [email protected] eposta adresine de videoyu gönderebilir. Videonuzu göndermede sıkıntı yaşarsanız (boyutunun 10 MB’ı geçmesi, vb) bizimle iletişime geçtiğinizde her zaman olduğu gibi size en kısa zamanda destek oluruz.
Hazırladığı videoyu gönderen üyeler gönderim sırasında kullanıcı adlarını da iletmek zorundadırlar. Kullanıcı adını iletmeyen üyeler, hesaplarını bulamayacağımız için belirtilen kazançları alamazlar.
• Gönderilen videonun tarafımıza başarı ile ulaştığı teyit edilmezse video yarışmaya dahil edilemez. Katılımcının hazırladığı video tarafımıza başarılı bir şekilde ulaşırsa kullanıcı bilgilendirilecektir.
• Gönderilen videolar, müstehçen öğeler, cinsel içerik, küfür, sansürlenmemiş şiddet, şiddete çağrı ya da azmettirecek öğeler ya da ticari talep içermemelidir. Gönderileriniz yerel kanunlara aykırı olmamalı, herhangi bir grup, birey ya da kuruma karşı taciz niteliğinde, kışkırtıcı, karalayıcı veya saygısız içerik ya da imge içermemelidir. Gönderiler şeklen ve fiilen medeni ifade normlarına uymalıdır. Başka deyişle, tüm gönderilerin içeriği küresel, halka açık platformlarda yayımlanmaya uygun olmalıdır.
• Gönderiler, katılımcının ürettiği orijinal içerik olmalı. Gizlilik ve reklam hakkı da dahil olmak üzere, bir başkasının telif hakları ya da üçüncü bir şahsın fikri mülkiyet veya mülkiyet hakları tarafından korunan herhangi bir öğe içermemelidir. Video içeriğinde telif hakkı varsa Ben derim ki…’nin bu konuda bir sorumluluğu veya yükümlülüğü bulunmayacaktır. Tüm sorumluluk ve yükümlülük tamamen videoyu gönderen kişiye aittir.
• Sitenin genel kullanım, kural ve politikalarına uymayan videolar kabul edilmez.
• Ben derim ki…, bu kriterlere ve Katılım Şartları ve Kuralları’nın niyet ile içeriğine aykırı tüm gönderileri, yegane ve mutlak takdir hakkını kullanarak, diskalifiye etme hakkına sahiptir.
• Video paylaşan ve ilk 3’e girmeyen her üye 100 Akçe kazanacaktır. Katılım kurallarına uygun olduğu sürece kişi düşüncelerini ve yorumlarını özgürce paylaşma hakkına sahiptir. Videosunda söyledikleri katılım kurallarını ihlal etmediği sürece bonus kazanmasına engel değildir.
• Ben derim ki… ekibi gelen videoları değerlendirerek, tamamen kendi takdirine dayalı olarak en beğendiği ilk 3 video sahibine özel ödül verecektir.
• Eğer bir kişi birden fazla video gönderirse sadece ilk gönderdiği video yarışma çerçevesinde değerlendirilecektir.
• Hazırlanan video katılımcının ailesi, yakınları, tanıdıkları ile çekilmiş olabilir. Video içeriğinde birden fazla Ben derim ki… üyesi bulunabilir. Fakat ödül için yarışma hakkı kazanan kişi, gönderiyi gerçekleştiren kişidir.
• Yarışmacıların ödülü almaya hak kazanabilmeleri için, yarışmanın tüm Katılım Şartları ve Kuralları’na uymuş olması gerekmektedir.
Bir gönderi yarışmaya kabul edildikten sonra, yarışmacının ismi (ya da yarışmacının ismini vermek istememesi durumunda kullanıcı adı) yarışmacının takdirine göre, alenen ilan edilebilir.
• Gönderilerin işbu Katılım Şartları ve Kuralları’na uygunluğundan emin olmak için tüm videolar Ben derim ki… ekibi tarafından ön incelemeden geçirilecektir. Ben derim ki… takdir yetkilerilerine dayanarak, bir videoyu sitesinde veya sosyal medya üzerinde paylaşmadan, ödül takdim etmeden, kazanını açıklamadan vs. önce muhtemel finalistin ya da muhtemel kazanan videonun Katılım Şartları ve Kuralları’na uygunluğunu doğrulayan son bir analize tabi tutma hakkını saklı tutar.
• İlk 3’e girenlere videoyu göndermek için kullandıkları sosyal medya hesabı veya epostasından ulaşılacaktır.
• Gönderilen tüm videoları, Ben derim ki… herhangi bir telif hakkı olmadan kullanabilme hakkına sahiptir. Ben derim ki… kişinin ayrıca iznini almaya gerek kalmadan gönderilen videoyu benderimki.com adresinde ve sitenin sosyal medya hesaplarında paylaşma hakkına sahiptir. Paylaşımlar için videolar düzenlenebilir.

Bu sayfadaki içeriğin tüm hakları www.benderimki.com sitesine aittir. Burada sağlanan bilgilerin doğrudan veya dolaylı, herhangi bir şekilde kullanılması durumunda referans gösterilmesi zorunludur. Bizi daha yakından takip etmek için:

Video Yarışması” için 45 yorum

  1. Sevgili Gulumay, Ben derim ki… ailesinin bir üyesi olduğun için biz teşekkür ederiz. Bol Akçe’li günler diliyoruz 🙂

 1. Selamün aleyküm öncelikle hayırlı Ramazanlar dilerim herkese ben derimki çok sevdiğim ve aynı zamanda herkese tavsiye ettiğim bir anket sitesi tek kelime ile mükemmel vazgeçilmezim çok güzel bir yarışma aynı zamanda teşekkürler ben derim ki ailesi sağlıcakla kalın

  1. Sana da hayırlı Ramazanlar Volkan, ailemizin bir parçası olduğun için biz teşekkür ederiz. Güzel yorumlarınla ekibimizi çok mutlu ettin. Bol anketli günler dileriz. 🙂

  1. Sevgili Muhammed, anketler profil bilgilerine göre gönderilmektedir. Bilgilerine uygun anket bulunduğunda otomatik olarak gönderim yapılır. Ayrıca sitemizdeki anket yoğunluğu da dönemsel olarak değişebilmektedir. Bu nedenle bazı zamanlar az ankete katılıyorken bazı zamanlar bol bol ankete katılabilirsin. Daha çok ankete katılabilmeniz için çalışmalarımız son hızıyla devam etmektedir. 🙂

 2. Gerçekten güvenilir ve en küçük bir soruda bile muhattap bulabiliyorsunuz. Tebrikler Ben derim ki.. Ailesi 👏

  1. Sevgili Feyza, Ben derim ki… ailesinin bir parçası olduğun için biz teşekkür ederiz. Bol anketli günler dileriz. 🙂

 3. Gerçekten güzel bir anket sitesi gerçekten hem siteye hemde yogun ilgisi var ve başarılı anketler geliyor yani hertürlü kazançlısın hertürlü egleniyorsun ben derimki ailesine gerçekten minnettarım benderim ki ailesine başarılar dilerim.

  1. Sevgili Samet, güzel yorumlarınla tüm ekibimizi çok mutlu ettin. Ben derim ki… ailesinin bir üyesi olduğun için biz teşekkür ederiz. Bol kazançlı günler dileriz 🙂

 4. merhabalar bir üye birden fazla video gönderdiği takdirde her video icin ayri 100 akçe kazanma sansi var mi acaba

  1. Sevgili Esma, yazının içeriğinde ilgili kurala dair bilgi alabilirsin. Bizimle iletişime geçtiğin için teşekkür ederiz.

 5. ben video cekmek istiyorum suan kı etkinliğe katılmak için ama küçük kardeşim var onu video cekıp gondersem vıdeo etkinlik kuralları gereği kabul olurmu

  1. Videonu belirtilen kuralları kapsayacak şekilde dilediğin kişi ve kişiler ile birlikte çekebilirsin Nuri 🙂

  1. Sevgili Altan, güzel yorumların için çok teşekkür ederiz. Bol Akçe’li günlerin olsun 🙂

  1. Sevgili Levent, sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Güzel yorumların için teşekkür ederiz. Anket sayımız dönemsel olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle bazen az bazen çok anket alabilirsin. Profilini sık sık kontrol etmeyi unutma 🙂

 6. Çok güzel bir uygulama herkesi beklerim bugüne kadar hep paramı aldım herkese bol kazanç

  1. Sevgili Yasin, güzel yorumlarınla tüm ekibimiz çok mutlu oldu. Bol anketli günler diliyoruz. 🙂

 7. Merhaba ben derimki ailesi çok güzel bir platform ek gelir eglence ve bilgi tazeleyen bir site bilmediklerimizide bizlere öğreten sorulan sorular ile zihin yapılandırması yapan olağan üstü bir site bende bu ailede olmaktan mutluluk duyuyorum daha henüz yeniyim ama mükemelle olduğunu düşünüyorum herkeze sevgiler saygılar dilerim yarışmaya katılmak isterim…

  1. İsmail, öncelikle ailemize hoş geldin. Hazırladığın videonu Facebook sayfamıza veya eposta adresimize gönderebilirsin. Eposta adresimiz: [email protected] Bol anketli günler diliyoruz.

  1. Güzel yorumların için çok teşekkür ederiz. Ailemizin mutluluğu için son hız çalışıyoruz. 🙂

 8. ben derimki ye uzun zamandır giriyorum anketleri yapıyorum onaylandığında akçeler çoğaldığında çekebiliyorum güvenilir anket sitesi arkadaşlarımada tavsiye ediyorum

  1. Bizi çevrene de tavsiye ettiğin için çok teşekkür ederiz. Bol Akçe’li günlerin olsun Emel. 🙂

 9. Zor anlarımın kurtarıcısı bazen katılamasamda biliyorum ki her an yanımda çok teşekkür ederim 🙂

 10. Sevgili ben derim ki, ailesi biz insanlara boyle bir kazanç kapısı sağladığınız icin cok tsk bir borç bilirim bir aile bireyi olarak sizden ne kadar memnuniyetimi dile getirsem azdır çünkü yeri geldi herkesin dediği gibi parasız kaldım ve çocuğuma mama param bile yokken siz tarafindan çocuğuma kazancım mama olarak geri donus sağladı siz ve ekininizden böyle bir uygulama ile bizlerin yanında olduğunuzdan dolayı minnetarım herkese ayri ayri tsk bir borç bilirim

  1. Sevgili Muhammed, sizleri memnun etmek için çok çalışıyoruz, çok çabalıyoruz. Senin gibi üyelerimizden gelen güzel yorumlarla çok mutlu oluyoruz. Ailemizin bir parçası olduğun için çok teşekkür ederiz. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir