Baykuş Ödülleri’nin Kazananı: benderimki.com

Merhaba Sevgili Ben derim ki… Ailesi;

Sizlere çok güzel bir haberimiz var. 😊

Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından bu sene 9’uncu kez düzenlenen Baykuş Ödülleri‘nin kazananları belli oldu. Ben derim ki… Global Baykuş kategorisinde Bronz Baykuş Ödülü’ne layık görüldü.

Araştırma sektörünün en prestijli ödülü olan Baykuş Ödülleri, 12 Ekim 2021’de İstanbul’da sahiplerini buldu. Törende iş dünyasının önde gelen isimleri yer aldı.

Araştırma sektöründen ve iş dünyasından 22 kişinin bir araya gelerek oluşturduğu juri üyelerinin ortak kararı ile ödül sahipleri belirlendi.

NG Araştırma olarak, Ipsos ile birlikte Pepsico adına yapılan araştırma projesi ‘Hayatı Siyah Beyaza İndirgersen Asla Gökkuşağı Göremezsin’ ile ödül kazandı. Yapılan bir çok araştırma arasında bu ödüle layık görülmüş olmak bizim için gurur verici.

Kazandığımız Global Baykuş ödülü, farklı ülkeler ve kültürlerdeki insanları anlamaya yönelik olarak gerçekleştirilen global düzeydeki ekonomik, sosyal, siyasi ve tüketici araştırmalarını kapsamaktadır.

12 yıl önce çıktığımız bu yolda sektörün öncüsü olmaya devam ediyoruz. 7 yıldır Ipsos ile birlikte yaptığımız çalışmalar, bu alanı çok daha ileriye taşımamızı sağladı. Her yıl artan bilgi ve tecrübe birikimimiz ile bu ödüllerin devamının geleceğini biliyor ve bu inançla çalışmaya devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde olan araştırma platformu benderimki.com’u tercih eden üyelerimize teşekkür ederiz. Hep birlikte daha ileriye!

Baykus-odul-toreni-hosgeldiniz
baykus-odul-toreni-sunucu
baykus-odul-sahne
baykus-odul_bizde-12-10-2021
Baykus-odulu-global
baykus-odul-tebrikler
Baykus_Odulleri_Logo-2
Baykus-odul-toreni-hosgeldiniz baykus-odul-toreni-sunucu baykus-odul-sahne baykus-odul_bizde-12-10-2021 Baykus-odulu-global baykus-odul-tebrikler Baykus_Odulleri_Logo-2
Bu sayfadaki içeriğin tüm hakları www.benderimki.com sitesine aittir. Burada sağlanan bilgilerin doğrudan veya dolaylı, herhangi bir şekilde kullanılması durumunda referans gösterilmesi zorunludur.

Bizi daha yakından takip etmek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir