Anket Yağmuru Çalışması Bağış Miktarları

Merhaba sevgili Ben derim ki… ailesi,

Sitemizde düzenlemiş olduğumuz “Anket Yağmuru” isimli anketimiz içerisinde, katılımcılarımıza bağış konusuyla ilgili bir soru yönelttik. Anket içerisinde kazanabilecekleri 1000 Akçe bonusu, kendi seçtikleri kurumlara bağışlama fırsatı sunduk.

Proje tamamlandıktan ve katılımcılarımızın cevapları incelendikten sonra, ortaya çıkan bağış miktarı belirlendi. Katılımcılarımız tarafından seçilen bağış detayları şu şekilde gerçekleşti:

Not : Yapılan bağışlara ait dekontları görmek için tablo üzerindeki TL miktarlarına tıklamalısın.

Bağış Yapılan Kurum AdıTürk Vatandaşlarına
Yapılan Bağışlar
Sığınmacılara
Yapılan Bağışlar
AFAD2535 TL811 TL
Ahbap5363 TL807 TL
Birleşmiş Milletler (UN)229 TL267 TL
Kızılay (The Turkish Red Crescent)3480 TL1727 TL
Mülteciler Derneği62 TL115 TL
Türkiye Diyanet Vakfı586 TL389 TL
Yeryüzü Doktorları636 TL234 TL
Toplam12891 TL4350 TL

Yukarıdaki tablo içerisinde de görüleceği gibi üyelerimizin tercihleri doğrultusunda 6 kuruma toplamda 17.241 TL bağış gerçekleşti.

Hangi vakıflara bağış yapmak istediklerini üyelerimize sorarken, cevap olarak “Fark etmez, herhangi birisi olabilir” seçeneğini işaretleyen katılımcıların bağış miktarlarını çıkan sonuçlara orantılı olarak kurumlara dağıttık.

Anket Yağmuru çalışmamıza katılan ve bağış yapmak isteyen üyelerimizin listesini aşağıdaki görsele tıklayarak görebilirsin. Bu dosya içerisinde üyelerimizin Türk Vatandaşlarına veya Sığınmacılara kaç TL bağışladığının detaylı bilgisi yer almaktadır.

Bu çalışmada bağışlarını esirgemeyen üyelerimize, verdikleri insani yardım desteği adına çok teşekkür ederiz. Biz büyük bir aileyiz. 🙂

Anket Yağmuru Çalışması Bağış Miktarları” için 3 yorum

  1. Ben derimki firması güvenilir bir anket firması,akçe kullanmak istediğinde zaman süre beklemene gerek yoktur anında hesabında.

  2. Selamlar, iyisiniz hoşsunuz her şey çok güzel’de listeleri isme göre a’dan z’ye sıralasanız keşke

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir