Videonu Paylaş, Akçeleri Kazan

Sevgili Ben derim ki… Ailesi;

14. yılımızı doldurmaya yaklaşırken, bizlerle birlikte olan üyelerimize teşekkür etmek istiyoruz. Aramızdaki bağın ne kadar kuvvetli olduğunu ve Benderimki.com’un neden bu kadar çok sevildiğini herkese duyurma zamanı!

Benderimki.com’ senin için ne ifade ediyor? Videonu çek ve gönder. En güzel tarafı da videosunu gönderen tüm üyelerimizin kazanacak olması!

Bu zamana kadar bizimle yaşadığın deneyimler nasıldı? benderimki.com dediğinde aklına gelenler neler? Kalbinden nasıl geliyorsa bizimle paylaş.  Hadi, sen de ‘Ben derim ki…‘nin senin için ne ifade ettiğini anlat.

Son katılım tarihi 10 Nisan 2023 saat 23:59. Son dakikayı beklemeden videonu hemen çek ve gönder!

Öncelikle aşağıda bulunan “Katılım Şartları ve Kuralları” başlığını okumalısın. Soruların olursa bize nasıl ulaşabileceğini biliyorsun. Sadece bir tık ötendeyiz!

ÖDÜLLER

Video gönderen ve üyelik hesabı doğrulanmış tüm üyelerimizin hesabına 500 Akçe eklenecektir.

Ayrıca en beğendiğimiz ilk 3 videoya, kazandıklarına ek olarak hesaplarına Akçe eklenecektir:

  • 1. olan üye: +10.000 Akçe
  • 2. olan üye: +5.000 Akçe
  • 3. olan üye: +2.500 Akçe

KATILIM ŞARTLARI VE KURALLARI

• Kampanyaya yalnızca benderimki.com üyesi olanlar katılabilir.
• Kampanyaya katılımlar 28.03.2023 – 10.04.2023 tarihleri arasında olacaktır. 10.04.2023 Pazartesi 23:59’dan sonra iletilen videolar yarışmaya dahil edilmeyecektir.
• Yarışma sonucu ilk 3’e girenler 21.04.2023 tarihine kadar sosyal medya hesaplarımızda açıklanacaktır. 
• Yarışma sonucu tüm kazançlar 21.04.2023 tarihinde 23:59’a kadar hesaplara eklenecektir.
• Kampanya için hazırlanan videonun içeriği özgün olmalıdır. Bu nedenle videoyu kendin çekmelisin.
• Kampanya için hazırlanan videonun uzunluğu en az 5 saniye olmalıdır.
• Yarışmaya katılımlar, sitemizdeki “Videonu Paylaş Kazan” anketi üzerinden takip edilecektir.
• Hazırladığı videoyu gönderen üyeler gönderim sırasında kullanıcı adlarını da iletmek zorundadırlar. Kullanıcı adını iletmeyen üyeler, hesaplarını bulamayacağımız için belirtilen hediyeyi alamazlar.
• Gönderilen videonun tarafımıza başarı ile ulaştığı teyit edilmezse video kampanyaya dahil edilemez. Katılımcının hazırladığı video tarafımıza başarılı bir şekilde ulaşırsa kullanıcı bilgilendirilecektir.
• Gönderilen videolar, müstehcen öğeler, cinsel içerik, küfür, sansürlenmemiş şiddet, şiddete çağrı ya da azmettirecek öğeler ya da ticari talep içermemelidir. Gönderileriniz yerel kanunlara aykırı olmamalı, herhangi bir grup, birey ya da kuruma karşı taciz niteliğinde, kışkırtıcı, karalayıcı veya saygısız içerik ya da imge içermemelidir. Gönderiler şeklen ve fiilen medeni ifade normlarına uymalıdır. Başka deyişle, tüm gönderilerin içeriği küresel, halka açık platformlarda yayımlanmaya uygun olmalıdır. Siyasi, dini ve etnik ifadeler içeren videolar kabul edilmeyecektir.
• Gönderiler, katılımcının ürettiği orijinal içerik olmalı. Gizlilik ve reklam hakkı da dahil olmak üzere, bir başkasının telif hakları ya da üçüncü bir şahsın fikri mülkiyet veya mülkiyet hakları tarafından korunan herhangi bir öğe içermemelidir. Video içeriğinde telif hakkı varsa benderimki.com’un bu konuda bir sorumluluğu veya yükümlülüğü bulunmayacaktır. Tüm sorumluluk ve yükümlülük tamamen videoyu gönderen kişiye aittir.
• Sitenin genel kullanım, kural ve politikalarına uymayan videolar kabul edilmez.
• Ben derim ki…, bu kriterlere ve Katılım Şartları ve Kuralları’nın niyet ile içeriğine aykırı tüm gönderileri, yegane ve mutlak takdir hakkını kullanarak, diskalifiye etme hakkına sahiptir.
• Hazırlanan video katılımcının ailesi, yakınları, tanıdıkları ile çekilmiş olabilir. Video içeriğinde birden fazla Ben derim ki… üyesi bulunabilir. Fakat ödül kazanma hakkı gönderiyi gerçekleştiren kişiye aittir.
• Eğer bir kişi birden fazla video gönderirse sadece ilk gönderdiği video yarışma çerçevesinde değerlendirilecektir.
• Üyelerin ödülü almaya hak kazanabilmeleri için, kampanyanın tüm Katılım Şartları ve Kuralları’na uymuş olması gerekmektedir.
• Bir gönderi kampanyaya kabul edildikten sonra, üyenin ismi (ya da üyenin ismini vermek istememesi durumunda kullanıcı adı) yarışmacının takdirine göre, alenen ilan edilebilir.
• Gönderilerin işbu Katılım Şartları ve Kuralları’na uygunluğundan emin olmak için tüm videolar benderimki.com ekibi tarafından ön incelemeden geçirilecektir. benderimki.com takdir yetkilerine dayanarak, bir videoyu sitesinde veya sosyal medya üzerinde paylaşmadan, ödül takdim etmeden, önce tüm videoları Katılım Şartları ve Kuralları’na uygunluğunu doğrulayan son bir analize tabi tutma hakkını saklı tutar.
• Gönderilen tüm videoları, benderimki.com herhangi bir telif hakkı olmadan kullanabilme hakkına sahiptir. benderimki.com kişinin ayrıca iznini almaya gerek kalmadan gönderilen videoyu benderimki.com adresinde, sitenin sosyal medya hesaplarında ve diğer basılı ve görsel mecralarda paylaşma hakkına sahiptir. Paylaşımlar için videolar düzenlenebilir.

Yarışmamız sonuçlandı. Kazanan üyelerimiz aşağıdaki gibi sıralandı. Katılan tüm üyelerimize çok teşekkür ederiz. 🙂

1. Seçilen Üye Videomuz :

2. Seçilen Üye Videomuz :

3. Seçilen Üye Videomuz :

Bizi daha yakından takip etmek için:

Videonu Paylaş, Akçeleri Kazan” için 3 yorum

  1. Bu yarışmaya katılacağım nasıl bir video çekeceğime henüz karar veremedim ama en kısa zamanda videomu çekip yükleyeceğim. Ödülleriniz ve konu çok güzel.

  2. Deprem nedeniyle tüm Türkiye de insanlar daha fazla yardımlaşma ihtiyacı hissetti. Ve bunu tam manasıyla becerebilen nadir ülkelerden birisidir. Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir