İstekleriniz ve Görüşleriniz

Sizlerden gelen geri bildirimleri, soruları ve istekleri de göz önüne alarak sizlere daha çok yardımcı olmak için planlama yapıyoruz ve değişiklikleri aşama aşama hayata geçiriyoruz. Örneğin anketlere katılımları ve onay süreçlerini daha anlaşılır hale getirmek için izlenmesi eğlenceli videolar hazırladık. Ödemelerinizi taahhütümüz 10 iş günü (2 hafta) olmasına rağmen ortalama 2-3 iş gününde yapıyoruz.

Sizlere daha çok kolaylık sağlamak için görüşlerinizi almak istiyoruz. Site hakkındaki istek ve dileklerinizi bu yazının altında yorum yaparak paylaşırsanız seviniriz.

Bu sayfadaki içeriğin tüm hakları www.benderimki.com sitesine aittir. Burada sağlanan bilgilerin doğrudan veya dolaylı, herhangi bir şekilde kullanılması durumunda referans gösterilmesi zorunludur. Bizi daha yakından takip etmek için:

İstekleriniz ve Görüşleriniz” için 7 yorum

  1. Çeşitli lokasyonlarda aktivitelerle yaptığımız bir çalışmaydı. Ancak bu lokasyonlarda promosyon kodunu alabilirdiniz.

 1. Benderimki kaliteli bir anket sitesi. Ancak araştırma yelpazesi biraz dar diye düşünüyorum. Sürekli aynı tip anketler geliyor. Diğer anket siteleriyle karşılaştırdığımda gelen anketler bazı konuları hiç ele almıyor. Sigortacılıkdan otomotive, hazır giyim marka araştırmalarından tutun da market tercihlerimize kadar pek çok konuda anket araştırması yapan pek çok anket sitesi mevcut.Benderimki’nin bu konuda kendini biraz daha geliştirmesini ve tüm üyelerinizin yüzünü güldürmesini tavsiye ederim.

  1. Anketlere katılacak kişiler belirlenirken eğitim durumundan aile bilgilerine, yaşadığı şehirden yaş ve cinsiyetine kadar birçok farklıkriterler doğrultusunda değerlendirilir. Her anketin kriterleri farklı olmaktadır. Bu nedenle bir ankete katılabilirken diğerine katılamayabilirsin.

   Ayrıca sitemizdeki anket yoğunluğu dönemsel olarak değişebilmektedir. Siz değerli üyelerimizin daha fazla ankete katılmaları için çalışmalarımız devam etmektedir.

   Detaylı bilgi edinmek için aşağıda linkini paylaştığımız videomuzu izleyebilir ve blog yazımızı okuyabilirsin:
   https://www.youtube.com/watch?v=PIkL24fntm8
   https://www.youtube.com/watch?v=oeQAXBnD_G8
   http://blog.benderimki.com/index.php/2018/04/05/neden-anket-gelmiyor/

   1. Merhaba Tülay, Güzel duygularınızın karşılıklı olduğunu bilmeni isteriz. Daha fazla ankete katılabilmeniz için çalışmalarımız son hızıyla devam etmektedir. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir