Güvenilir Araştırma Belgesi (GAB) Aldık!

Merhaba sevgili Ben derim ki… ailesi,

11.yılımızı geride bıraktığımız bu günlerde sizlerle çok önemli bir haberimizi paylaşmak istiyoruz. Bizleri çok daha ileriye taşıyacak olan Güvenilir Araştırma Belgesi (GAB) almamızın mutluluğu içerisindeyiz!

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Tuad-Gab-1024x723.jpg


Güvenilir Araştırma Belgesi (GAB), Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından tanımlanmış, her tür araştırma projesinin güvenilirliğini, standartlaştırılmış süreç ve denetimini sağlayan bir yönetim sistemidir. TÜAD tarafından yetkilendirilen iki firmadan biri olan Bureau Veritas’ın gerçekleştirdiği denetimle GAB belgesini almaya hak kazandık. Böylece kaliteli ve doğru veriler elde etmek konusunda standartları uyguladığımızı tarafsız olarak bir kez daha ortaya koyduk. Hep daha iyiye doğru adımlar atacağımızı gururla paylaşıyoruz.

Türkiye genelinde 360 bin kişilik büyük bir aileyiz ve güveninizi gururla ilerleteceğiz 🙂

Bu sayfadaki içeriğin tüm hakları www.benderimki.com sitesine aittir. Burada sağlanan bilgilerin doğrudan veya dolaylı, herhangi bir şekilde kullanılması durumunda referans gösterilmesi zorunludur.
Bizi daha yakından takip etmek için:

Güvenilir Araştırma Belgesi (GAB) Aldık!” için 2 yorum

    1. Merhaba Cüneyt, güzel dileklerin için çok teşekkür ederiz. Senin gibi değerli üyelerimizle başarılarımızın artarak devam edeceğini umuyoruz. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir