ESOMAR Üyesiyiz


Merhaba sevgili Ben derim ki… ailesi,

Aldığımız önemli belge ve üyeliklere yeni birini daha eklediğimizi haber vermek istiyoruz 🙂 Yüksek standartlara sahip Avrupa Fikir ve Pazarlama Araştırmaları Derneği’ne (ESOMAR – the European Society for Opinion and Marketing Research) üye olduk!

ESOMAR, 1947’den bu yana sosyal ve fikir araştırmacıları için oluşturulan ve bu araştırmacılara profesyonel destek sağlayan bir kuruluştur. Her ne kadar adında Avrupa olarak geçse de dünya genelinde 130’dan fazla ülkeden 550’den fazla şirket üyesidir. Kurulduğumuzdan bu yana standartlarını takip ettiğimiz ve artık resmi olarak bir parçası haline geldiğimiz ESOMAR’ın üyesi olmaktan gurur duyuyoruz. Çalışmalarımızın kalitesini ve standartlarını ilerletmeye devam ediyoruz.

Yaptığımız araştırmalar Türkiye’nin ve dünyanın lider markalarına ve farklı kıtalardan bize ulaşan seçkin akademisyenlere yol göstermeye devam edecek. 11 sene içerisinde durmadan, yoğun ve kararlı çalışmalarımızla geldiğimiz bu noktayı yeniliklerle geliştirmeye devam edeceğiz.

Türkiye genelinde 360 bin kişilik büyük bir aileyiz ve güveninizi gururla ilerleteceğiz 🙂Bu sayfadaki içeriğin tüm hakları www.benderimki.com sitesine aittir. Burada sağlanan bilgilerin doğrudan veya dolaylı, herhangi bir şekilde kullanılması durumunda referans gösterilmesi zorunludur.
Bizi daha yakından takip etmek için:


ESOMAR Üyesiyiz” için 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir