SMS Bildirimlerinin Spam Kutusuna Gitmesi

Merhaba sevgili Ben derim ki… ailesi,

Bu yazımızda sms bildirimleri ve bildirim ayarları ile ilgili bilgi vereceğiz.

Sitemizden gönderilen SMS’ler sana ulaşmıyorsa, bu problemin nedeni sitemizden gelen mesajları engellemenden kaynaklanmaktadır.

Bu problemin çözümü için aşağıdaki adımları uygulamalısın!

Android Cihazlar için:

SMS engellemesini kaldırmak için adımlar:

  1. Mesajlar uygulamasını açın.
  2. Diğer seçenekler Diğer ardından Spam ve engellenen‘e dokunun.
  3. Listeden NG INT.HIZM seçin.
  4. Engellemeyi kaldır‘a tıklayın.

İpucu: Hesabımızın engellemesini kaldırdığında spam durumu kaldırılır. Mesajlarımız ana ekranda görünmeye başlar.


IOS Cihazlar için:

SMS engellemesini kaldırma adımları:

  1. Engellenmiş kişilerin ve telefon numaralarının listesini görüntülemek için Ayarlar > Mesajlar > Engellenen Kişiler bölümüne gidin.
  2. Listeden NG INT.HIZM seçin.
  3. Engellemeyi kaldır‘a tıklayın

Hesabımızın engellemesini kaldırdığınızda spam durumu kaldırılır. Mesajlarımız ana ekranda görünmeye başlanır.


Sitemize üye olduğunda, anketlere katılmak istediğini belirtmiş olursun. Üye olurken kabul ettiğin sözleşme içerisinde bununla ilgili bilgilendirmeler mevcuttur. Fakat anketlere katılım zorunlu değildir.

Hesabına giriş yaptıktan sonra “İletişim Ayarlarım” kısmından eposta, SMS, WhatsApp, arama ve Facebook bildirim ayarlarını dilediğin gibi güncelleyebilirsin. Fakat ufak bir hatırlatma yapmakta fayda var. Eğer bildirim ayarlarını ‘Bildirim istemiyorum’ veya ‘Sadece yenilikler’ olarak güncellersen anketlerle ilgili bildirimler gelmez. Anketlerimiz başladıktan kısa bir süre sonra, yoğun ilgiden dolayı toplam katılım sayısına hemen ulaşabilmektedir. Katılabileceğin anketlerden en hızlı ve sorunsuz haberdar olmak istiyorsan bildirim ayarlarının hepsini ‘Tüm bildirimler’ olarak güncellemeni tavsiye ederiz.

Yine anketleri daha hızlı takip etmek için Google Play’den veya AppStore’dan uygulamamızı yükleyebilirsin. Böylece katılabileceğin anketler olduğunda anlık bildirim alabilir ve mobil uygulamamızdan hemen anketlere katılabilirsin. Kullanıcı adını ve şifreni tekrar tekrar girmeye gerek kalmadan hesabınla ilgili tüm işlemleri yapabilirsin.Bizi daha yakından takip etmek için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir