Yorumlarınız

Üyelerimizden gelen geri bildirimleri, soruları ve istekleri göz önüne alarak sizlere daha çok yardımcı olmak için planlama yapıyor ve değişiklikleri aşama aşama hayata geçiriyoruz. Sitemizi daha kullanışlı, daha avantajlı, daha kazançlı ve eğlenceli hale getirmeye çalışıyoruz.

Bu nedenle anketlerimize katılan üyelerimizden aldığımız yorumlar bizim için çok önemli. Gelen bu yorumları ziyaretçilerimizle de paylaşıyoruz. Sen de fotoğrafını yükleyerek yorumlarını bizimle paylaşabilirsin. Yorumun ve resmin sitemizde yayınlandığında henüz sitemizi tanımayanlar için tecrübelerini paylaşmış ve onlara öncülük etmiş olursun. Yorumlara ulaşmak için sitemizin ana sayfasını ziyaret edebilirsin veya aşağıdaki linke tıklayabilirsin.

 

üye yorumu Üyelerimizin yorumları için tıkla

 

Yorum yapan diğer üyelerimizle beraber senin yorumunun da sitemizde yer almasından memnuniyet duyarız. Değerli fikirlerini bizimle paylaş, benderimki.com seninle şekillensin.

Bu sayfadaki içeriğin tüm hakları www.benderimki.com sitesine aittir. Burada sağlanan bilgilerin doğrudan veya dolaylı, herhangi bir şekilde kullanılması durumunda referans gösterilmesi zorunludur. Bizi daha yakından takip etmek için:

Yorumlarınız” için 22 yorum

 1. Merhaba ; Anketleri kesinlikle net. İnsanı bunaltmıyor. Yeterli akçeye ulastıgımda aynı gün icinde ödemem geldi bukadar hızlı bır dönüs beklemiyordum
  ÖDEME konusunda en hizli ve havale yapan tek anket uygulaması… daha fazla.anketlerinizi sabirsizlikla bekliyoruz

  1. Merhabalar ben hesabimi kapatmak istiyorum ama öyle bir seçenek söz konusu degil bana yardımcı olurmusunuz?

   1. Merhaba Uğur, sitemizin iletişim bölümünden bize yazdığında sana en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

   1. Merhaba Şahin, anket gönderimlerimiz üyelerimizin bilgilerine göre otomatik yapılmaktadır. Bilgilerin eksik olduğu için az anket alabilirsin. Sana yardımcı olabilmemiz adına sitemizin iletişim bölümünden bize yazar mısın? En kısa sürede geri dönüş sağlayacağız. 🙂

 2. Uzun zamandır bu sitede anket yapıyorum .Anket başında harcadığım zamanın karşılığını alıyorum.Ben kazandığım akçelerimi telefonuma kontör yükleterek kullanıyorum.Böylelikle bir masraftan kurtulmuş oluyorum.

  1. Arkadaşım gerçekten de doğru mu? bu site, güvenilir mi?. Sen kimlik bilgilerini kullandın mı? burda. Ve direk telefona yanı jattına parayı atıyorlar mı?.

   1. Sevgili Can, Araştırmalarını yürüttüğümüz şirketler için anket sonuçlarının kalitesinin yüksek olması kritik önem taşımaktadır. Zaman içerisinde edindiğimiz tecrübeler, kimliği doğrulanmış kişilerle yaptığımız araştırmalarda aldığımız sonuçların daha iyi olduğunu gösterdi. Bu nedenle anket için belirtilen Akçe miktarını tam kazanabilmek ve Akçe kullanabilmek için üyelik bilgilerinize TC kimlik numaranızı girmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde gerçek bir kullanıcı ve tek bir hesabınız olduğunu garanti edebiliyoruz.

    Sistemimiz E-devlet sistemi ile entegre olarak çalışmaktadır. TC Kimlik numaranızın girişini yaptığınızda E-devlet sistemi tarafından onay aldığında, sistem otomatik olarak TC Kimlik numaranızı şifreler. Ne biz, ne de 3. şahıslar tarafından görüntülenemez. Ayrıca tüm bilgileriniz KVKK ( Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) kapsamında korunmaktadır.

    Yaptığımız bazı ödemeleri sitemizde paylaşmaktayız. Dilerseniz bu yazıya tıklayarak görebilirsiniz.

  2. Programda akceleri nasıl kullanacağınız yazmıyor, daha sonra mı seçenek sunulacak acaba

   1. Merhaba Gamze, detaylı bilgi almak için sitemizin bireysel iletişim adresinden bize yazdığında sana daha iyi yardımcı olacağız. 🙂

 3. Ben derim ki
  Harika bir site benim için. Para kazanmak için bir çok oyun sitesiyle uğraştım. Fakat hiç sonuç alamadım. Ama bu sitede anket doldurdum fikirlerimi paylaştım ve çok kısa sürdü para kazanmam. Ayrıca bir sıkıntı hissettiğimde admine yazıyorum ve yeterli bilgi-cevabı alıyorum. Ekibinizi seviyorum. Daha fazla anket bekliyorum.. Çok teşekkürler….

 4. Benim için mükemmel bir site. Para kazanmak için çok fazla oyun sitesine baktım ama bir sonuç alamadım. Ben derim ki ile anket doldurum düşünce paylaşıp eksiksiz para kazandım. Ekip de harika. İletişime geçtiğimde gerekli ilgi ve alakayı gösteriyorlar. Teşekkürler Ben derim ki ekibi 🙂

   1. Merhaba, kişisel bilgilerini doğru girmeyenlere, spam yapanlara, başkaları adına üye olarak anketlere katılanlara ve benzeri konularda site politikalarına aykırı hareket edenlere ödemeleri yapılmamaktadır. Siteyi kurallara uygun kullandığınızda ve politikalarımıza aykırı hareket etmediğinizde ödemeniz yapılır. Sitemizin aktif olduğu 2009 yılından bu güne site politikalarımıza uygun hareket eden çok sayıda üyemiz kazandıklarını sorunsuz olarak banka hesabına, Paypal hesabına aktardılar veya hediye çeki olarak aldılar.
    Yaptığımız ödemelerden örnekleri sitemizdeki şu sayfada görebilirsiniz:
    http://benderimki.com/odemeler.aspx

 5. Yeni üye oldum güzel bir site olduğu belli ama yinede insan tereddüt ediyor doğrumu yoksa kandırılıyor mu ve merak ettiğim bir konu var bize bu imkanı sağlıyorsunuz teşekkürler de sizinde bundan kazancınız oluyordur heralde yoksa niye böyle bedava para kazanılsın ki gerçekten güvenilir bir sitemisiniz yanıtlarsanız memnun olurum çünkü gerçekten istediğim birşey

  1. Merhaba Esra, sitemiz 2009 yılından beri hizmet vermekte. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmalarıyla birlikte çalışmaktayız. Sistemimiz karşılıklı güven esasına dayanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için sitemizdeki iletişim formunda bize yazabilirsin ya da Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsin. Ödemelerimizle ilgili detaylı bilgi almak için http://blog.benderimki.com/index.php/2018/05/17/nisan-ayinda-3-149-659-akce-dagittik/ yazımızı okuyabilirisin.

 6. 3 aydır kullanıyorum. Şimdiye kadar baya bir anket doldurdum. Uzun vadede güzel kazanç sağlayacağınız bir uygulama bence.

  1. Sevgili Özge, güzel yorumların için ekip olarak sana teşekkür ederiz. Anketin bol olsun 🙂

  2. Peki Tc kimlik numarası girdiniz mi site bu açıdan güvenli mi hala emin değilim çünkü

   1. Seni bu konuda bilgilendirmek isteriz.

    Araştırmalarını yürüttüğümüz şirketler için anket sonuçlarının kalitesinin yüksek olması kritik önem taşımaktadır. Zaman içerisinde edindiğimiz tecrübeler, kimliği doğrulanmış kişilerle yaptığımız araştırmalarda aldığımız sonuçların daha iyi olduğunu gösterdi. Bu nedenle anket için belirtilen Akçe miktarını tam kazanabilmek ve Akçe kullanabilmek için üyelik bilgilerine TC kimlik numaranı girmen gerekmektedir. Ancak bu şekilde gerçek bir kullanıcı ve tek bir hesabın olduğunu garanti edebiliyoruz.

    Sistemimiz E-devlet sistemi ile entegre olarak çalışmaktadır. TC Kimlik numaranı girdiğinde E-devlet sistemi tarafından onay aldığında, sistem otomatik olarak TC Kimlik numaranı şifreler. Ne biz, ne de 3. şahıslar tarafından görüntülenemez. Ayrıca tüm bilgileriniz KVKK ( Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) kapsamında korunmaktadır.

    Seni kişisel olarak tanımlayacak bilgilerin (isim, soyisim) ve iletişim bilgilerin (eposta ve telefon) ileri yöntemler ile şifrelenerek saklanmaktadır. Bu bilgiler kesinlikle şirketimiz dışındaki şahıs veya kurumlarla paylaşılmamaktadır. Şirketimiz içerisinde bilgilerine erişim yetkisi olan kişiler özel izne tabidir. Ancak şirketimizde çalışan bu özel izne tabi kişiler dahi TC kimlik numarana erişim sağlayamaz. TC kimlik numaran farklı yöntemlerle özel olarak şifrelenmektedir.

    Ayrıca detaylı bilgi edinmek için aşağıda linkini paylaştığımız videomuzu izleyebilirsin 🙂
    https://www.youtube.com/watch?v=NXzPazZBPCI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir