Üyelerimizin Gözünden Ben derim ki…

Sevgili Ben derim ki… Ailesi;

12. yılımızı tamamlarken üyelerimiz için ne ifade ettiğimizi öğrenmek istedik ve sorduk: “benderimki.com senin için ne ifade ediyor?” Öncelikle videolarını göndererek tüm üyelerimize değerli düşüncelerini bizimle paylaştıkları için teşekkür ederiz.

Gelen videolardaki yorumlar sayesinde, her zaman ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz üyelerimizle, aramızdaki bağın ne kadar kuvvetli ve sevgi dolu olduğuna bir kez daha şahit olduk. Her geçen gün aramıza yeni katılan üyelerimizle büyüyerek ilerlemeye devam edeceğiz.

Benderimki.com denildiğinde üyelerimizin gözünde güvenilir, kazançlı, fikirlerine önem verilen, eğlenerek anketlere katılmakta oldukları bir platform olmak bizim için gurur verici.

12 yıldır çok çalışmak ve sürekli yeni gelişmeler sunmak bize başarıyı getirdi. Ama başarımızdaki en büyük etkenlerden biri üyelerimizle aramızdaki güven ve sevgi bağı. Bu bağı güçlendirerek yolumuza devam etmekte kararlıyız.

Üyelerimizin benderimki.com ile ilgili düşüncelerinin yer aldığı video listesini aşağıda paylaşıyoruz. Biz her birini izlerken çok keyif duyduk. Sizin de güzel zaman geçirmeniz dileğiyle.


Ben derim ki
 platformuna üye değilsen hemen üye olabilir ve birçok kamuoyu araştırmasına katılabilirsin. Aramıza katılmak için hemen tıkla.

Bu sayfadaki içeriğin tüm hakları www.benderimki.com sitesine aittir. Burada sağlanan bilgilerin doğrudan veya dolaylı, herhangi bir şekilde kullanılması durumunda referans gösterilmesi zorunludur.

Bizi daha yakından takip etmek için:

Üyelerimizin Gözünden Ben derim ki…” için 5 yorum

  1. Ben derimki uygulamasına yeni başlıyorum ama ne kadar güvenilir bilemedim şimdi! Sizce ne kadar güvenilir benderimki…

    1. Merhaba Eren, öncelikle ailemize hoşgeldin demek isteriz. 🙂 Ben derim ki… olarak araştırma sektörüne yön vermeye çıktığımız bu yolda 12.yılımıza girdik. Bu 12 yıllık süreçte üyelerimizle birlikte birçok araştırma yaptık. Detaylı bilgi için sitemizin iletişim bölümünden sormak istediğin konuları yazabilirsin. En kısa sürede sana geri dönüş sağlayacağız.

  2. Ben uzun zamandır kullanıyorum anketleri öyle sıkıcı değil. Kısa süreli soruları oluyo Ödem e almada hiç problem yaşamadım ailemize hoş geldiniz.

  3. Geçen zamanı geçmiştir. Lakin uzun zamandan beri BEN DERİM Kİ ailelerin içindeyim hem düşüncelerimi yazıyorum.
    Hemde maddi kazanç sağlıyorum.Kendimi değerli hissediyorum.iyiki beraberiz.daha nice 12 yıllara iyi çalışmayan.
    TEŞEKKÜR EDERİM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir