Yorumlarını Binlerce Kişiyle Paylaş

Seviyorsan Söyle Bence


270.000 üyemizin sesi ol. Yorumlarını paylaş. Haydi şimdi tıkla!

Mobil Uygulama

AppStorePlayStore
Puan Ver
Teşekkür Ederiz

“Değerlendirme” konulu anketimizde düşüncelerini paylaştığın için teşekkürler. Görüşlerin bizim için değerli.

Alkış

Yorumlarını Binlerce Kişiyle Paylaş” için 10 yorum

 1. Benderimki sitesini çok seviyorum hem para kazanıyorum hem eğleniyor dört gözle anket gelmesini bekliyorum.Kullanıcılarıyla çok ilgili site bende çok memnunum sizede tavsiye ederim.

   1. Güzel yorumların için çok teşekkür ederiz. Ben derim ki… ailesinin bir parçası olduğun için çok mutluyuz. Bol kazançlı günler dileriz. 🙂

 2. Harika bir site. Bir yılı geçkin uyeyim hicbir sıkıntı yaşamadım. Aksine ödemelerim ve hediye çeklerim anında geldi. Kesinlikle şüphe duymadan üye olabileceğiniz bir uygulama. Öyle çok paralar kazanmazsınız ama küçük küçük mutluluklar yaşarsınız. Teşekkürler ben derim ki!

  1. Görüşlerin bizim için çok değerli. Senin gibi düzenli üyelerimizin bize böyle yorumlar yapması ekip olarak bizi çok sevindiriyor. Senin gibi tüm üyelerimizin mutlu olması için elimizden geldiğince çalışıyoruz. 🙂 Uygulamamıza da puan verip yorum yaparak bize destek olmak ister misin?

   Android uygulamamızın linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ngtek.benderimki
   iOS uygulamamızın linki: https://itunes.apple.com/tr/app/ben-derim-ki…/id916775380?l=tr

 3. Ben derim ki ile boş vakitlerimde telefon başında para kazanabiliyorum. Sürekli site uygulama üzerinden anketleri kontrol ediyor ve aktif anketleri zevkle dolduruyorum. Gelecekte daha fazla zaman harcayıp, daha fazla anket doldurmak dileği ile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir